Édes élet…

Az a baj, hogy nagyon de nagyon kívánom az édességet. 🙁

Inkább alig eszek valamit ebédre csak hogy egy kis csoki férjen bele mert annyira kívánom.

No de egy picit néha azért lehet. Amúgy jól tartom a kaját. Keveset iszom. 🙁 és lassan megyek a futópadra….

Tovább a blogra »